Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

БЕЗПЕКА В НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Дата: 4 березня 2020 о 15:59, Оновлено 23 лютого 2021 о 16:08

Контактна інформація про керівників, педагогічних працівників закладу освіти до яких можуть звертатися учасники освітнього процесу для оперативного вияснення питань , що стосуються збереження життя  іздоров’я , а також захисту прав та ітересів дитини.

Топольницький М.М - керівник ЗЗСО, к.т. +380663055920

Номери телефонів  Національної гарячої лінії, за якими безкоштовно можна отримати консультування з питань протидії торгівлі людьми за номерами :

• 527 – з мобільного
  • 0 800 505 501

або  www.migrantinfo.org.ua Електронна версія відеоматеріалів,  рекомендованих Міністерство для  використання при проведенні інформаційно-освітньої роботи серед дітей, учнівської та студентської молоді знаходиться за посиланнями : http://www.ex.ua/380732151484    Контактні номери телефонів працівника  сектору кримінальної міліції у справах дітей Великоберезнянського  відділу Управління МВС України в Закарпатській області закріпленого за навчальним закладом та адреса електронної скриньки повідомлень за якими у вчителів, батьків та  учнів начального закладу буде можливість при необхідності звернутись. – старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Великоберезнянського РВ УМВС України в Закарпатській області сержант міліції Чума Віталій Васильович. Телефон – 0508266578

ВАЖЛИВО ДЛЯ КОЖНОГО!

Пам'ятка дітям

Не відкривайте двері, якщо ви вдома самі.

•  Не кажіть нікому по телефону, що ви залишилися вдома самі. Скажіть, що мама передзвонить, що вона зараз у ванній, або придумайте ще який-небудь привід.
  • Завжди повідомляйте батьків, куди йдете і як з вами можна зв'язатися.
  • Якщо ви заблукали, зверніться за допомогою в магазин, в якесь людне місце або знайдіть поліцейського.
  • Сідайте тільки в той вагон, де вже є пасажири.
  • Якщо ви одні на вулиці, тримайтеся подалі від незнайомих людей, щоб вас не встигли схопити, і ви могли втекти.
  • Ніколи не грайте в безлюдних або темних місцях.
  • Якщо Ви побачили біля школи незнайому людину, яка веде себе підозріло, що роздає цукерки та солодощі Вашим знайомим негайно повідомте вчителя або батькам.
  • Не вступайте в розмови з невідомими Вам дорослими людьми.
  • Майте при собі достатньо грошей на зворотний шлях додому і ні на що інше їх не витрачайте .
  • Пам'ятайте номер домашнього телефону та адресу.
  • Вмійте зв'язатися з батьками чи сусідами .
  • Якщо у вас немає грошей і вам потрібно терміново подзвонити додому, наберіть 102 і поясніть ситуацію черговому поліції.
  • Умійте робити екстрені дзвінки: як правило ,це пожежна, поліція або «швидка допомога» (101, 102, 103).
  • При можливості просите робити екстрені дзвінки дорослих.

Однак НІХТО не повинен вдаватися до

допомоги телефону без реальної необхідності.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

Закарпатської області  88006 м. Ужгород вул. Верещагіна, 18

тел. 67-33-84,  67-32-84 факс

ПРОТИПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА У ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕННЯХ

Вогонь з давніх часів є другом людей. Він допомагає людям обігріватися, з його допомогою вони плавлять метал, готують собі їжу.

Але вогонь може стати і жорстоким ворогом, якщо з ним необережно поводитись. Коли вогонь виходить з-під контролю людей, то він може знищити міста і села, будинки, ліси, врожай, все, що зустрінеться на його шляху. Часто під час пожеж гинуть люди. Найменша необережність може призвести до пожежі.

Отже, дітям дуже важливо дотримуватись таких правил протипожежної безпеки:

1. Не грайся із сірниками, запальничками. Стеж, щоб цього не робили твої друзі та менші від тебе діти.
  2. Не влаштовуй сам та з іншими дітьми ігор з вогнем поблизу будівель, гаражів, у підвалах і на горищах будинків.
  3. Дотримуйся правил пожежної безпеки, коли користуєшся бенгальськими вогнями, хлопавками, петардами, новорічними гірляндами.
  4. Не нагрівай на вогні невідомі предмети, використані банки із-під фарб, аерозольних балончиків.
  5. Не вмикай одночасно багато електричних приладів.
  6. Після користування завжди вимикай комп’ютер і телевізор з електромережі, не залишай їх в режимі очікування.
  7. Не суши речі над газовою плитою.
  8. При виході з будинку вимикай усі електропобутові прилади.
  9. Дотримуйся правил користування газовою плитою. Користуйся нею тоді, коли вдома є дорослі.

Якщо виникла пожежа, а дорослих немає вдома:

1. Якщо вогонь невеликий, накинь на нього товсту ковдру або залий водою.
  2. Якщо горить шнур електроприладу, перш ніж залити полум’я водою, вийми штепсель електроприладу з розетки. Гасити увімкнені електроприлади водою не можна!

3. Якщо тобі не вдалося самостійно загасити вогонь, вибігай з квартири і клич на допомогу або телефонуй за номером «101».

Пам’ятай, що постійне виконання правил пожежної безпеки – запорука збереження людського життя та матеріальних цінностей!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.